Seo

Arama Motorlarında Rakiplerinizi Geride Bırakmanın En Kolay ve Garantili Yolu İle Tanışın.
Kurumsal Seo ile İnternet Sitenizin Bulunduğu Konumdan Çok Daha İyi Bir Konuma Gelmesini ve Daha Çok Organik Ziyaretçi Akışını Garanti Ediyoruz.

☯ Kurumsal Seo
1. AY 2. AY 3. AY 4. AY 5. AY 6. AY 7. AY 8. AY 9. AY 10. AY 11. AY 12. AY
Site Analizi
Rakip Analizi
Mobil Optimizasyon
Sunucu Hız ve Performans Testi
Site İçi Anahtar Kelime Düzenleme
Backlink Analizi
Zararlı Backlink Temizleme
Site İçi Link İnşası
Site Başlık ve Site Açıklama Düzenleme
Firma Rehberi Kaydı
Etkili Forumlardan Linkleme
Sosyal Medya Tanıtımı
Blog Sitesinde Özgün Makale
Blog İle Destekleme
Google Harita Kaydı
Video Link
2+4 Anahtar Kelime Formülü
Html Hata Kontrolü
Kırık Link Kontrolü
A-B Class IP'den Tanıtım
Sözlük Sitelerinden Tanıtım
SEO Nedir ?

İngilizce açılımı Search Engine Optimization olan bu terimi kısaca anlatmak gerekirse İnternet sitelerinin Arama Motorlarındaki sıralamasını yükseltmek için, site içi ve site dışı yapılan bir Optimizasyon biçimidir.

Site İçi Seo Yani Arama Motorlarının internet siteleri için belirlemiş olduğu kriterlere ve standartlarına uyarak, internet sitelerinin kodlanması ve işiniz ya da sektörünüz ile alakalı olarak da internet sitenizin düzenlenmesini kapsar.

Site Dışı Seo İnternet sitenizin sizinkinden daha güçlü siteler tarafından desteklenmesi ve internet sitenize daha çok ziyaretçi gönderilmesi adına yapılan tanıtım ve Backlink çalışmalarını kapsar.

Yine Arama Motorları tarafından belirlenmiş olan kurallar sadece site içi SEO Çalışmalarını değil aynı zamanda ‘ da Site Dışı Seo Çalışmalarını kapsamaktadır. Örnek vermek gerekirse Arama Motorları tarafından cezalandırılmış bir internet sitelerinden tanıtım ve Backlink alarak internet sitenizi desteklemek size kardan çok zarar getirecektir.

Google Ads ile SEO Farkı

Seo ile Google Ads arasında çok büyük farklar olmasına rağmen ikisinin de amacı İnternet Sitesinin Arama Motorlarındaki en iyi konumu almasıdır.  Ancak Google Ads ye ödediğiniz para kadar en iyi konuma yerleşirken reklamlar için ayırmış olduğunuz bütçe tükendiğinde internet siteniz eski sırasına veya daha gerisine geri gider. Sürekli ziyaretçi akışına uğrayan bir sitenin ziyaretçi akışı durduğunda artık daha çok ziyaretçi akışına uğrayan internet siteleri doğal olarak sizin sitenizin üzerinde yer almaya başlar.

SEO ‘da bu durum biraz daha farklı işler Kurumsal SEO Çalışmaları sırasında internet siteniz arama motorlarında kademeli olarak yükseleceğinden dolayısı ile internet sitenizin de geriye düşmesi yine kademeli olarak olacaktır. Ancak SEO ile doğal yollardan Arama Motorlarında yükselmiş bir siteyi yine aynı şekilde SEO Çalışması yaptıran rakipleriniz tarafından veya internet sitenizde yapmış olduğunuz hatalı Optimizasyonlar ya da yanlış yerlerden alınmış Tanıtım ve Backlink siteleri sebebi ile gerileyeceğini de unutmayın.

ETİKETLER :

Adı Soyadı

×