Kurumsal Kimlik

İşletmeniz için Markanızı, Kalitenizi, Ürünlerinizi veya Hizmetinizi Yansıtacak Benzersiz ve Güçlü Grafik Tasarımlar ile İşletmenize Hayat Verecek Kurumsal Kimlik Tasarımları

Kurumsal Kimlik Nedir ?

Bir işletmenin markasını, kalitesini ve hizmetini yansıtan Kurumsal Kimliğidir. Gerek baskılı mecralarda gerek Dijital Dünyada çok önemli bir yere sahip olan Kurumsal Kimlik içerisinde birden fazla tasarım ve çalışmayı barındırır.

Kurumsal Kimlik hayatına bir LOGO Tasarımı ile başlar ve yola Matbuu evraklar, antetli kağıtlar, zarflar ve blok notlar olarak devam.  Ancak Dijital Dünyada bundan farklı değildir işletmenizin markasını ya da hizmetlerinizi yansıtabileceğiniz bir çok alan vardır ve bunların hepsi Kurumsal Kimliğe bağlı aynı konseptin çalışmalarıdır.

Örnek vermek gerekirse internet sitenizin renkleri, sosyal medya hesaplarınızın kapak ve profil fotoğrafları, Fiyat Teklifleriniz gibi, bu sebeple Kurumsal Kimlik Tasarımınız çok önemlidir.

Logo Tasarımı

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz üzere Kurumsal Kimlik tasarımınız Markanızı, Kalitenizi, Hizmetlerinizi ve daha fazlasını yansıtmalıdır. Bu sebeple işletmeniz ve rakipleriniz iyi analiz edilmeli be benzersiz güçlü tasarım çalışmaları yapılmalıdır.

Örneğin yapılacak olan Logo Tasarımın da kullanılacak olan Renk Pantoneleri ve Degrade Tram geçişleri çok iyi belirlenmelidir. Ofset Baskı , Serigrafi Baskı , Tampon Baskı gibi farklı baskı tekniklerine uyumlu ve elverişli olmalıdır.

Grafik Tasarım

Kurumsal Kimlik ile aynı konsepte sahip olan Grafik Tasarım çalışmaları yine Kurumsal Kimliğin standart olarak belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde yapılacak olan çalışmaları kapsar.

Kurumsal Kimliğin dışında kalmış tasarımlara Örnek vermek gerekirse, Alış ve Satış Teklifleri veya İnternet siteniz için banner yada özel tasarım gerektiren tüm dijital yada basılı mecralar diyebiliriz.

Grafik tasarım özellikle işletme içerisinde bir çok tasarım ve grafik değişikliği ele alır ancak Kurumsal Kimliğin izinden gider böylece belirlenen konseptin dışına çıkmadan aynı standartlarda farklı tasarımlar üretilmiş olur.

Tasarlıyoruz

Kurumsal Kimlik veya Grafik Tasarım olsun işletmeniz için, en doğru analizi ve tasarımı yapıyor ve bu tasarımların nasıl kullanılması gerektiği hakkında sizleri bilgilendiriyoruz ayrıca bir Kurumsal Kimlik kullanım kılavuzu hazırlayarak Kurumsal Kimliğinizi işletmeniz ile özleştiriyoruz. İşletmenizi yansıtan doğru ve benzersiz tasarımların hayat bulması için daha fazla zaman kaybetmeden şimdi bizimle iletişime geçin

ETİKETLER :

Adı Soyadı

×