Web Tasarım Paketleri

Haziran 21 2018

Web Tasarım Paketleri

 

 

Web Tasarım Firmaları tarafından bireysel veya kurumsal firmalar için hazırlanmış olan , Web Tasarım Paketleri fiyat ve site özelliklerini karşılaştırmanıza yarayan  pratik bir pazarlama yöntemi olup avantajları olduğu kadar zararları ‘ da maalesef çoktur.

 

 

Web Tasarım Paketleri Nedir ? ( What are Web Design Packages ? )

 

 

Web Tasarım Firmaları tarafından özellikleri standart hale getirilmiş web siteleridir. Web Tasarım Paketleri hazır Wordpress mantığına yakın fakat, özel yazılım ve özel yönetim paneli olarak kodlanmış olması ve genişletilebilir yapısı sebebi ile aynı web site tasarımının içerikleri değiştirilerek neredeyse her firmaya uyarlanabilir olmasıdır.

 

 

Web Tasarım Paketleri

 

 

Web Tasarım Paketleri satan firmalar genelde fiyatları ve özellikleri önceden belirlenmiş olan paketlerin satışını sizlere sunarlar, ancak satın alacağınız paketlerin fiyatları ve özellikleri kadar içeriği de çok önemlidir, bu konuda aşağıda belirtilen makalelerimizden destek alabilirsiniz.

 

 

Daha önceden fiyatı belirlenmiş bir Web Site Tasarımı sizin sektörünüz ile veya web siteniz için isteyeceğiniz özellikler ile ne kadar orantılı olabilir ?.

 

Örnek vermek gerekirse küçük bir işletme için de orta ölçekli bir işletme için de aynı Web Tasarım Paketi ‘ ni alabilirsiniz ancak iki işletmenin de amacı ve gayesi farklı olabilir bir firma sadece site olsun diye bu paketi satın alırken diğer firma arama motorlarında yükselmek ve işlerini ikiye katlamak için bu paketi satın alırken nasıl olurda iki firmada aynı ücreti ödeyerek web sitesi sahibi olur.

 

Kopya Site Nedir ? ( what is the copy site ? )

 

Kopya siteler yazılım olarak birbirinin aynısı olup içerikleri değiştirilmiş sitelerdir, örnek vermek gerekirse hazır Wordpress temaları, veya Web Tasarım Paketleri, ne kadar tema ve ara yüzleri değiştirilmiş olsa da arama motorları tarafından bu sitelerin kopya siteler olduğu tespit edilmektedir,

 

Yine örnek vermek gerekirse tema da ve tasarımda kullanılan, değiştirilemez alanlarda , kullanılan  görsel objeler ve bunların isimleri daha önceden farklı siteler aracılığı ile arama motorları tarafından index aldığından sizin sitenizde kullanılan aynı isimdeki görselleri ve objeleri kopya site olarak görecektir ve bu durum internet sitenizi spam listesine girmek için yeterlidir.

 

Web Tasarım Paketi Özellikleri ( Web Design Package Features )

 

Bir Web Tasarım Firması aracılığı ile satın alacağınız paketin özelliklerinin analizini yapmanız, işletmenize uygunluğunu kontrol etmeniz gerekmekte olup,  Ayrıca Mobil ve Seo Uyumlu Web Site Tasarımı Nedir konulu makalemizden bu konuda destek alabilirsiniz.

 

 

Web Hosting İlişkisi ( Web Hosting Relationship )

 

 

Bazı Web Tasarım Firmaları tarafından sunulan Web Tasarım Paketleri kapsamında internet sitenizi barındırmanız için de Web Hosting Hizmeti verilmektedir, bu uygulama özellikle Wordpress ve Hazır Paket uygulamaları sunan firmalar tarafından kullanıcılara enpoze edilebilir. Bu sayede satın aldığınız Web Tasarım Paketine ek olarak hosting hizmeti de almış olur ve web tasarım firmasına her yıl düzenli olarak yapacağınız hosting fiyatların ‘ da değişiklikler olabilir.

 

web site tasarımı paketi

 

Bu sebeple satın alacağınız Web Tasarım Paketini almadan önce mutlaka Web Tasarım Firmasına sonraki yıllarda değişecek olan Web Hosting fiyatlarını sorabilir veya kendi satın aldığınız Web Hosting hesabınız ‘ da siteyi barındırmak istediğinizi ilgili firmaya sorarak Dijital Medyadaki varlığınıza yön verebilirsiniz.

 

 

Dolayısı ile Dijital Dünya ’ da her bütçeye göre ve her bilinçli kullanıcıya göre web tasarım fiyatları ve paketleri değişmekte olup yaptıracağınız yeni Web Site Tasarımını araştırıp analiz etmeden karar vermeyin, arama motorların da yükselmek  ve işlerinizi büyütmenin yolu doğru firmalar ile doğru tekniklerle çalışmaktan geçer.

 

 

Adı Soyadı

×