özel web tasarım

Haziran 27 2018

özel web tasarım

 

 

Özel Web Tasarım Nedir ?

Standart web site tasarımı ile arasında çok büyük farklar olan, tamamen bireysel veya kurumsal işletme sahiplerinin istekleri ve talepleri doğrultusunda tasarlanan web site tasarımıdır. Bir çok özelliği içerisinde barındıran özel web site tasarımları, artık günümüz de standart hale gelmiş mobil ve seo uyumlu web site tasarımı özelliklerini de içinde barındırmaktadır.

 

 

Özel Web Tasarım

Standart Web Site Tasarımları gibi sadece belirli sayfalardan ve klasik ara yüzlerden oluşmazlar, Genel de işletme sahibinin aklındaki ve hayalini kurduğu bir web site tasarımı istemesi ile başlayan bu serüven sonunda,  Dünya da tek ve eşi benzeri olmayan gerek Firmanın Kurumsal Kimliğin den , gerek işletme sahibinin hayal gücün den faydalanarak tasarlanan Web Site Tasarımı gün yüzüne çıkar.

 

 

 

Özel E-Ticaret Tasarımı

Standart E-Ticaret yazılımlarından farklı olarak tasarlanan özel E-Ticaret Tasarımları ile sitenizin ana sayfası , Kategoriler ve Ürün Detay sayfaları dahil sitenizin tüm alanları sizin belirleyeceğiniz özellik ve renkler den oluşmaktadır. 

 

İnternet üzerinden ürün ve hizmet satışı yapan işletme sahipleri tarafından sıklıkla kullanılan E-Ticaret sitelerine benzersiz tasarımlar ile özgünlük katmak isteyen firmaların kendi kurumsal kimliğine uygun veya algıda farkındalık yaratmak adına özel E-ticaret Tasarımlarını tercih etmektedirler. E-Ticaret paketi nasıl seçilir, E-ticaret Paketi Kiralama ve Satın alma ile arasındaki farklar için mutlaka E-ticaret Paketi Seçme konulu makalemize göz atmanız gerekmektedir.

 

 

Özel Web Site Tasarımını Kimler Tercih Eder

Dijital Dünyadaki müşteri potansiyelinin farkına varmış,  rakiplerine nazaran daha farklı tasarım ve kullanıcı deneyimi yaşatmak isteyen işletme sahipleri tarafından tercih edilen özel web site tasarımı markalaşma ve prestij yolundaki en iyi seçenektir.

 

 

Özel Web Tasarım Paketleri

Baştan söylemek gerekirse bize göre hiçbir zaman özel web tasarım paketi, normal web tasarım paketi, eko paket, altın paket gibi web tasarım ve e-ticaret yazılımlarının fiyatları önceden belirlenemez eğer bir işletme sahibi hazır bir uygulama veya hazır bir site satın almıyorsa, özel veya kurumsal bir web site tasarımının fiyatı müşterinin istek ve arzularına göre belirlenmelidir. Özel veya standart web sitesi tasarımı satın alacak kullanıcıların mutlaka Web Tasarım Paketleri konulu makalemizi gözden geçirmelerinde fayda var

 

 

 

Özel Web Tasarım Fiyatı

Özel olarak Yaptıracağınız web site tasarımı tamamı hayal gücünüze bağlı olması ve internet siteniz de isteyeceğiniz ek özelliklere bağlı olarak fiyatları değişmekte olup, özellikle özel E-Ticaret tasarımların da fiyatlar bir hayli yükselmektedir.

Bu sebeple kar amaçlı yaptıracağınız Özel Web Site Tasarımı için ayıracağınız bütçenin geri dönüşü doğru olarak hesaplanmalı ve Markalaşma yolunda prestij sahibi olmak isteyen işletme sahiplerinin de maliyetlerden çok kazanacakları prestiji düşünerek hareket etmeleri doğru olacaktır.

 

 

 

Özel Web Tasarım Kontrolü

Size veya Firmanıza özel olarak yaptıracağınız Web Site Tasarımının gerçekten size özel olduğunu ve başka hiçbir yerde kullanılmamış olduğunu kontrol etmeniz veya bir seo uzmanı yardımı ile kontrol ettirmelisiniz, aksi halde hem ödediğiniz paranın hakkını alamadığınız gibi arama motorları tarafından da ceza almanız kaçınılmaz olur.

 

Web Tasarım Firması ile aranızda yapacağınız sözleşmede yapılacak web sitenin kopyalanması ve izinsiz olarak çoğaltılması konusunda ilgili maddeler belirtilmişse konu hakkında Ticaret Mahkemeleri görevli olup Fikir ve Sanat Eserleri kanunu kapsamın da haklarınızı aramanız ve kazanmanız muhtemeldir. Web Tasarım Firması seçmenize yardımcı olacak bu makalemizi okumanızı öneriyoruz.

 

 

 

 

Adı Soyadı

×