Kurumsal Web Yazılım

Ocak 09 2019

Kurumsal Web Yazılım

Kurumsal Web Yazılım

 

Gelişen ve değişen Teknoloji ile beraber Dijital Dünyadaki Pazar payı ve rekabet de bir o kadar büyümektedir. Her ölçekteki işletmelerin olmazsa olmazı Kurumsal Web Sitelerinin yanı sıra firmalar ihtiyaçlarını karşılayacak özel yazılımlara ihtiyaç duymaktadır.

 

İşletmeler önceleri Masaüstü Yazılımlar, Paket Programlar gibi local de çalışan, kullanım için Bilgisayarlara ihtiyaç duyan ve yazılımın geliştirilmesi konusun da yavaş hatta imkansız olan programlar kullanmaktadırlar.

 

Ancak günümüz Teknolojisin de Bilgisayar Programlarının yerini artık Web Tabanlı Yazılımların alması ile beraber işletmelerin yazılım masrafları azaldığı gibi, işletmelerin de aynı zaman da daha Kurumsal bir kimliğe bürünmesi, iş Gücünün Azalması, Zamandan Tasarruf, Müşteri Memnuniyeti gibi daha bir çok konuda işletmeler büyük kazançlar sağladığı aşikardır.

 

Kurumsal İşletmeler için geliştirilen Web Tabanlı Yazılımların en büyük avantajların dan biride yazılımların program kurulumuna gerek kalmadan Bilgisayar, Tablet ve Tüm Mobil Cihazlarda çalışabilmesi bu sebeple sadece şirket için de değil aynı zaman da şirket dışın da da yazılım kullanılabilmektedir.

 

Firmanıza Özel olarak Tasarlanıp kodlanacak olan yazılım aynı zaman da Kurumsal Web Sitelerinize de entegre olabilmektedir. Örnek vermek gerekirse yedek parça stoğunuzu tuttuğunuz ürünleri otomatik olarak internet sitenize de kolayca ekleye bilirsiniz. Ancak her anlamda işletmelere nefes aldıran web tabanlı yazılımlar ile avantajlı çıkmak için önce doğru yazılım firması bulmanız ve işinizi anlatmanız gerekmektedir.

 

Yazılım Firması

Yazılım Firmaları Türkiye ‘ nin bir çok İlin de bulunacağı gibi ağırlıklı olarak Metropol Şehirler de alternatiflerine sıkça rastlayacağınız ve kolayca firma değerlendirmesi yapabileceğiniz şehirlerin başında İstanbul geliyor genel de web tabanlı yazılım geliştirme firmaları kendilerini Web Tasarım ve Yazılım çatısı altında toplarlar, Sadece Web Tabanlı Yazılımlar geliştirmeyerek,  bünyesinde Web Tasarım , Grafik Tasarım , Arama Motoru Optimizasyonu ve Web Hosting gibi hizmetler de sunmaktadırlar.

 

Bu sebeple aradığınız firma sadece yazılım üzerine arge çalışmaları yapmıyorsa muhtemelen yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi Web Tasarım ve Yazılım firmaların dan biri ile anlaşmanız gerekecektir ancak bu firmaların da işlerinde ne kadar profesyonel olduğunu sizin analiz etmeniz gerekecek.

 

Bknz: Web Tasarım Firması Seçimi

 

Başarı doğru Web Tasarım ve Yazılım Firması ile çalışmaktan geçer bu nedenle Web Tasarım Firması ile yapacağınız anlaşma neticesin de geriye kalan proje detayları ve süreçleridir. Yazılım Firmasından alacağınız hizmeti ve teknik detaylarını bilmeniz işletmeniz ve ileride doğabilecek sorunların önüne geçmek için çok önemlidir.

 

Yazılım Dili, Sunucu Hizmeti, Veri Güvenliği gibi ve daha bir çok etken işletmenizin gelecekteki varlığını yüceltecektir. Örnek vermek gerekirse bazı firmalar Web Yazılımlarını yazılımcı firmanın sunucularında barındırırken bazı işletmelerde firma içerisinde bulunan kendi sunucularında barındırmaktadır.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz örnekteki gibi sizin de işletmeniz içerisinde bir sunucunuz varsa yazılımınızı kendi sunucunuzda barındırabilirsiniz veya yazılımcı firma ile veri güvenliği ve yazılımın kopyalanması gibi konular hakkında karşılıklı sözleşmeler yapabilirsiniz.

 

Gerekli bilgi ve donanıma hakim değilseniz veya projeleriniz hakkında fiyat ve firma araştırması yapıyorsanız firmamız ile iletişime geçebilir Web Tasarım ve Yazılım konusunda detaylı olarak destek alabilirsiniz.

 

Kurumsal Data
İstanbul Web Tasarım ve Yazılım
0212 909 0 931
[email protected]

Adı Soyadı

×