Kurumsal Web Tasarım Modeli

Haziran 13 2018

Kurumsal Web Tasarım Modeli

 

 

Kurumsal Web Tasarım Modeli

 

Bir web sitesi tasarımına milyarlarca lira para dökmeniz sizi Arama Motorlarında zirveye taşımayacağını bilmeniz gerekir, En İyi Web Tasarım Firmasına yaptıracağınız , Mobil ve Seo Uyumlu Web Site Tasarımları bile yayın hayatına sıralamaların çok gerisinden başlar tabi ki bu özellikler bir web sitenin olmazsa olmazıdır. Asıl olan bu meşakkatli ve zorlu yolda web sitenizi sürekli güncellemek bir çiçek gibi sürekli bakıp ilgilenmek gerektiğini bilmeniz gerekmektedir.

 

Dijital medya ‘nın en büyük parçası olan Kurumsal Web Siteler, bir şirketin veya kuruluşun Dijital Dünyadaki yüzünü yansıtırlar, bu sebeple sadece Profesyonel Web Tasarım yaptırmak işletmelerin prestiji için yeterli değildir,  Kurumsal Kimlik çalışmaları referans alınarak, bir web sitesi en iyi şekilde tasarlanıp tüm yazılı ve görsel mecralar ile aynı konsepte olmalı.


 

Arama Motoru Kurumsal Seo çalışmaları ile web sitenizi en iyi şekilde optimize edebilir ve rakipleriniz ile rekabet için yarışa başlayabilirsiniz, gerek Site Dışı Seo çalışmalarınız ile web sitenizi dışarıdan besleyebilir, web sitenizin içeriğini güncel tutarak ‘ da Site İçi Seo çalışmalarına adım atabilirsiniz.  Bknz: Seo Yol Haritası

 

Kurumsal Web Site Tasarımı yaptırmadan önce Web Tasarım Ajansı ile Web Sitesi Tasarımı ve Kurumsal Seo konusunda fikir alışverişi yapabilirsiniz.  yaptıracağınız web sitesinin hem Google standartların da Mobil ve Seo Uyumlu olması , hemde paranızın tam karşılığı olması gerekmektedir.  Bknz: Web Tasarım Özellikleri

 

Web Tasarım Firmalarından alacağınız fiyat teklifini bir Kurumsal Seo Uzmanı ile değerlendirmeli ve dijital pazarlama konusunda bilgi almalısınız. Yapılacak olan Web Site Tasarımı ‘nın varsa Mobil Uygulamaları, E-Ticaret modülü gibi bir çok özelliğini, rakipleriniz ile karşılaştırmanız ‘ da fayda var.

 

Elinizi hiç bir şeye sürmeden rakipleriniz ile olan yarışınızı izlemek veya arama motorlarında kolayca yükselmek istiyorsanız ve dijital medya ile fazla bir etkileşiminiz yoksa , mutlaka uzmanlardan destek almalı ve bu iş için gerekli bütçeleri ayırmalısınız, aksi halde milyarlık siteniz arama motorlarının uçsuz bucaksız sayfaları arasında kaybolmaya yüz tutar.

 

Kurumsal Seo Ajansı ile çalışmanın avantajı site içi ve site dışı tüm yazılımsal veya içerik sorunlarını tespit eder ve bu sorunları düzeltilmesi için ilgili Web sayfası Tasarım Firması ile iletişime geçer, ayrıca gerek seo teknikleri ve çalışmaları ile web sitenizin  Arama Motorların ‘ da hızlıca yükselmesini sağlayan en büyük destekçisidir, yaptığı işi raporlar ve en güncel sıralama pozisyonlarını ve aşamalarını sizlere sunar.

 

Sosyal Medya yönetimi sosyal medyanın gücü herkes tarafından bilinir ve bu gücü aktif olarak neredeyse her işletme sahibi kullanır, sosyal medya hesaplarınızı yönetmek için bir ajans ile çalışmanız da fayda var, doğru etiket analizi, hedef kitle tanımlama, sosyal medya hesaplarınızın grafik tasarımları ve etkili paylaşımları ile web sayfanıza kullanıcı akışı sağlayabilir ve güçlü trafikler elde edebilirsiniz, ayrıca sosyal medya hesapları işletmelerin kurumsal kimliğini yansıttığını unutmayın.

 

Ücretli reklam çalışmaları yapmayı düşünüyorsanız Google Adwords uzmanları ile bu konu da biçilmiş kaftandır, kulaktan dolma, veya internet de bulunan doğru ve yanlış bilgiler ile destek almadan bu konuda ilerlemek hem maddi açıdan zarara uğratabilir hemde doğru hedef kitleye ulaşamayabilirsiniz.

 

kısaca yukarıda bahsi geçen konularda yeteri kadar bilginiz yoksa her işi uzmanlarına bırakmanızda fayda var işletmenizi büyütmek, işlerinizi ikiye katlamak ve daha çok gelir elde etmek istiyorsanız reklam giderleri için bir bütçe ayırmalı ve işi uzmanlarına bırakmalısınız.

 

Bu konuda firmamız 18 yıllık tecrübeye sahip olup,  Kurumsal Web Tasarım, Web Yazılım, Web Hosting , Kurumsal Seo ve Sosyal Medya Yönetimi alanında hizmet vermekteyiz .

 

 

 

Adı Soyadı

×