Kurumsal Web Tasarım

Mart 26 2019

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım alışa gelmiş hazır Web Site Tasarımlarından farklı olarak içerisinde birçok özelliği taşıyan ve firmanızın Kurumsal Kimliğine göre tasarlanıp kodlanan Web Yazılımlardır. En ayırt edici özelliklerinden biri olan benzersiz arayüz tasarımı hiçbir yerde olmayan ve firmanıza özel olarak kurgulanıp tasarlanan yüzü olmasıdır.  Keza Arama Motorları ‘ nın da bu konuda belirtmiş olduğu kurallardan biride internet sitenizin kopya site olmaması yönündedir.

 

Hazır Web Site Tasarımları işletmeniz gibi daha nice firmalara uyarlanıp satılan birbirinin kopyası olan hazır Web Site Tasarımlarıdır. Bu nedenle Arama Motorlarında yükselmek, Marka değerinizi arttırmak veya ürünlerinizi daha fazla kitleye tanıtmak istiyorsanız Arama Motorlarının belirtmiş olduğu Kriterlere önem vermeli ve bu kurallar çerçevesinde internet sitenizin Tasarım ve Kodlamasını yaptırmalısınız. Bknz: Web Tasarım Özellikleri

 

Kısaca Kurumsal Web Tasarım Aşamaları

 

Kurumsal Web Tasarım Aşaması

 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz linkte ve açıklamada belirtilen özellikler bir Web Site Tasarımın da veya yayında olan internet sitenizde olması gereken özellikleri kapsamaktadır.  Ve burada belirtilen özellikleri Hazır Web Site Tasarımları ile veya Wordpress gibi hazır uygulamalar ile elde edemezsiniz.

 

Bazı Kurumsal Web Tasarım Özellikleri

 

  • Arama Motorları İle %100 Uyum
  • Daha Hızlı Açılan Sayfalar
  • Fonksiyonel Özellikler
  • Benzersiz ve Güçlü Grafikler
  • Kurumsal Kimlik ile %100 Uyum
  • Eklenebilir Özellikler
  • Profesyonel Yönetim Paneli
  • Ve Daha Fazlası.

 

Bu nedenle Kurumsal Web Tasarımı işletmelerin gerçekten Arama Motorlarında yükselmek ve rakipleriniz ile kolayca rekabet edebilmeniz için, tasarlanıp kodlanmaktadır ve bu sebeple de her zaman işletmelerin Dijital Dünyadaki kalesi Kurumsal Web Siteleri olmuştur.

 

Kurumsal Web Site Tasarımının bir diğer ayırt edici özelliği de SEO Uyumlu oluşudur. Bunun için ayrıca bir eklentiye ihtiyaç duymayan Kurumsal Web Site Tasarımları henüz tasarım aşamasındayken kullanıcı dostu olarak tasarlanmakta olup ayrıca kodlanırken de Arama Motorlarının belirtmiş olduğu kriterlere uygun olarak tasarlanıp ve en son yayınlanan güncel Algoritma değişikliklerine göre optimize edilmektedir.

 

Gerek Kurumsal Web Site Tasarımı gerekse E-Ticaret olsun Dijital Dünyadaki varlığınızın Arama Motorlarında en iyi konum ve sıralamayı elde etmesi ve ziyaretçilerinize farklı kullanıcı deneyimleri yaşatarak Marka değerinizi kolayca yükseltebileceğiniz firmanıza özel olarak tasarlanmış ve kodlanmış Web Yazılımları ile mümkün olduğunu unutmayın.

 

Kısaca işletmeniz ve hedefleriniz için gerekli olan tüm tasarım ve yazılımı bir arada bulabileceğiniz işletmelerin can simidi olan Kurumsal Web Site Tasarımı Dijital Dünyayı yakından takip eden, değişen ve gelişen güncel Arama Motoru Algoritmalarını Kurumsal Web Site Tasarımınıza uyarlayan doğru firmaların ellerinde internet siteniz şahlanacaktır. Bknz: Web Tasarım Firması Seçimi

 

Kurumsal Web Tasarım Süreçlerimize Göz Atmak İstermisiniz ? Bknz: Web Tasarım

Adı Soyadı

×