Istanbul Web Design

Mayıs 21 2018

Istanbul Web Design

 

Ticaretin %70 ‘inin döndüğü Dijital Dünyada binlerce kurum ve kuruluş bulunmaktadır, ayrıca gelişen Teknoloji ile beraber neredeyse herkesin cebinde bir akıllı telefon olması ve insanların oturduğu yerden yemek, giysi, araba, teknoloji ürünleri ve sayamadığımız daha bir çok ürünü tek bir dokunuşla alıp satması, Dijital Dünyanın ne kadar büyük bir yer olduğunu ve milyarlara ulaşan kitle ve kullanıcılara hitap ettiğini bilmemize yetiyor. 

 

Hal böyleyken işletme sahiplerinin de bu Dijital Dünyada var olma savaşı ve bu uğurda verdiği mücadele aşikârdır. Dijital Dünyanın nimetlerinden faydalanarak iş işletmelerini büyütmek, kazaçlarını ikiye katlamak isteyenlerin hedefi Dijital Dünyadaki bu pastadan payını almaktır..

 

 

 

 

Ancak Dijital Dünyada var olmak ve rakipleriniz ile rekabet içine girmek için gerekli olan bazı maddeleri yerine getirmiş olmanız gerekmektedir. Bu maddelerin en önemlisi sizin Dijital Dünyadaki işinizi, ürününüzü veya markanızı tanıtacak veya satmanıza yardımcı olan Dijital Dünyadaki yüzünüz olacak Kurumsal Web Sitesi ‘dir.

 

Dijital Dünyadaki varlığınızın ilk adımı olacak olan Web Siteleri kurumsal işletmelerin olmazsa olmazıdır, eğer sizde pasatadan pay almak ve işlerinizi büyütmek yada Marka değerinizi yükseltmek istiyorsanız mutlaka bir web sitesine sahip olmanız gerekmektedir. Firmanızın geçmişini, kuruluşunu, ürünlerinizi, Markanızı ve daha fazlasını satmanıza veya tanıtmanıza yardımcı olacak olan Web Siteniz ile Dijital Dünyadaki ilk ve en önemli adımı atmış olacaksınız.

 

İşe Nereden Başlamalıyım ?

Öncelikle en başta belirtmiş olduğumuz gibi Dijital Dünyada bulunan binlerce kurum ve kuruluş arasına girmek ve rakipleriniz ile rekabet etmeniz için önce Web Tasarım Firması bulmanız gerekmektedir. Ancak Arama Motorlarında karşınıza çıkan ilk Web Tasarım Firması ile yada size en uygun fiyat veren Web Tasarım Firması ile anlaşmanız büyük bir hata olur, doğru Web Tasarım Firması seçimi için makalemize göz atınız


Bknz:  Web Tasarım Firması Seçimi

 

Özellikle İstanbul da sayısız Web Tasarım Firması bulunmasına rağmen işletme sahipleri işinin ehli, güvenilir doğru firmaları bulmakta zorlanmaktadır, tanınmış Web Tasarım Firmaları ile çalışmak çok yüksek bütçeler gerektirmektedir, Ancak Dijital Dünyada Arama Motorlarının belirtmiş olduğu kriterlere uygun, işinde profesyonel bir çok Web Tasarım Firması bulunmaktadır.

 

Sadece Web Tasarım Firması bulmak ve anlaşmak Dijital Dünyadaki yüzünüzü oluşturmaya yetebilir ancak Dijital Dünyadaki yerinizi belirlemenize etki edecek en önemli unsur kurumsal kimliğinizi veya yaptığınız ticareti çok iyi anlatıp tanıtmaktan geçer. Bu sebeple Arama Motorlarının, yaptıracağınız Web Site Tasarımı için belirlemiş olduğu bazı özellikleri web sitenizin taşıması gerekmektedir


Bknz: Seo Uyumlu Web Tasarım Özellikleri

 

Eğer Büyük Şehirlerde rekabet edip ticaret yapacaksanız yukarıda belirtilmiş olan linkteki sayılı maddelerin en az %80 ‘ni yapmış yada yaptırmış olmanız gerekmektedir. Özellikle İstanbul ‘gibi Büyük Şehirlerde sayısız rakibinizin olduğunu ve rakipleriniz ile yapacağınız rekabet düzeyinin yüksek olacağını düşünürsek, Arama Motorlarındaki standartlara uymanız ve  bundan sonraki çalışmalarınıza rakiplerinizi takip ve analiz ederek yola devam etmeniz gerekecektir.

 

İstanbul Web Tasarım

 

Genelde Web Tasarım Firmalarının çoğunluğunun yer aldığı şehirlerden biri olan İstanbul aynı zamanda ticaret deki pastanın da en büyük payını oluşturur bu sebeple İstanbul Web Tasarım konusunda her zaman alternatifleri olan bir şehir olmuştur.

 

İstanbul Web Tasarım Firmalarına yaptıracağınız Web Site Tasarımları arasında bir birinden çok farklı fiyat politikaları mevcuttur bu sebeple yukarıda belirtilmiş olan linkte bulunan Web Tasarım Özelliklerine ek olarak yaptıracağınız web sitesinin konusunu ve hedefini Web Tasarım Firmasına doğru ve eksiksiz aktarmanız, Web Tasarım Fiyatlarını doğru olarak almanız ve karşılaştırmanız için en büyük etkendir.

 

Kurumsal Web Site Konusu

Yaptıracağınız web sitesinin konusunu ve hedefinizi doğru olarak belirlemeniz, rakiplerinizi analiz etmeniz ve hayalinizdeki Web Site Tasarımını hayata geçirmenize yardımcı olacak makalemize göz atınız


Bknz: Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

 

Web Site Tasarımları arasındaki fiyat farklarını ölçmenize ve anlamanıza yardımcı olacak makalemize göz atınız


Bknz: Web Tasarım Siteleri Arasındaki Fiyat Farkları

 

 

Name and Surname

×